Přípravář podzemních staveb pro slovensko Subterra a.s.

Subterra a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

Hledáme přípraváře, kteří se chtějí podílet na podzemních projektech na Slovensku.

Hledáme samostatnou, důslednou a flexibilní osobnost, která se umí samostatně rozhodovat, nést odpovědnost a vycházet s kolegy.

Co Vás v naší společnosti čeká?

• Vaší pracovní náplní bude výrobní příprava staveb, poptávání subdodavatelů
• Budete se podílet na podkladech pro fakturaci a tvorbě cenových nabídek
• Budete zpracovávat výkazy výměr i změnové listy dle podkladů stavbyvedoucího
• Součástí Vaší práce bude oceňování výkazů výměr dle KROS

Jak si představujeme posilu týmu?

• Měli byste mít ukončené středoškolské vzdělání se zaměřením na stavebnictví
• Vaše získaná dosavadní praxe v oboru by měla být alespoň 5 let
• Znalosti v oblasti řízení projektu pro Vás budou výhodou
• Samozřejmostí je uživatelská znalost programů MS Office, KROS, znalost práce v MS Project a AutoCAD bude Vaši výhodou
• Vaše znalost anglického nebo německého jazyka pro Vás bude výhodou
• Měl/a byste být aktivním řidičem

Co Vám můžeme nabídnout?

• Stanete se důležitou součástí tradiční stavební společnosti
• Práce u nás bude smysluplná a Vaše výsledky budou oceněny i veřejností
• Získáte od nás prostor pro Váš odborný růst
• Můžete pracovat s nejmodernějšími technologiemi
• Pro své zaměstnance pořádáme sportovní i společenské aktivity (sportovní hry, fotbalový turnaj, lyžařské závody, vánoční večírek)
• Širokou škálu benefitů – nabízíme Vám 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění a mnoho dalších výhod
• Ubytování v místě stavby a hrazení cestovních náhrad podle platné legislativy

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete naše požadavky, pošlete nám prosím Váš životopis, případně i motivační dopis. Vaše nabídka bude vyhodnocena a v případě kladného posouzení budete pozván k osobnímu pohovoru - viz Když nás oslovíte.

Těšíme se na Vaši reakci a případně na naši další spolupráci.

CustomerCategory

TP

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2958369  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.