Elektromechanik

Suavinex Laboratory International, a.s.

Miesto práce
Bebravská 127/1, 956 31 Krušovce, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž, nastavovanie, oživovanie, kontrolné a opravárenské práce strojov a zariadení,
- zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovanej montážnej linky,
- odstraňovanie zistených závad, preventívna údržba,
- ohraničovanie výskytu porúch a výmena jednotlivých modulov,
- vedenie skladu spotrebného materiálu a náhradných dielov,
- komunikácia s dodávateľmi strojov a zariadení,
- vykonávanie administratívnych prác súvisiacich s výrobným procesom.

- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou predĺženia pracovnej zmluvy,
- čisté a príjemné pracovné prostredie,
- možnosť kariérneho rastu a osobnostného rozvoja,
- príplatok za nočnú prácu nad rámec zákona, preplácanie nadčasov, dochádzkový bonus,
- zamestnanecké zľavy, poukazy na masáže, darčekové balíčky, firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Práca v trojzmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

úplne stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik pre stroje a zariadenia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike
- cudzí jazyk: komunikatívne anglický jazyk, španielsky jazyk vítaný
- práca s počítačom
- pozornosť, praktické myslenie, zručnosť, samostatnosť, spoľahlivosť

Spoločnosť Suavinex je dcérska spoločnosť španielskej firmy Rimar v Alicante.
Suavinex na Slovensku priamo v Krušovciach pôsobí od roku 2008, pričom výrobu začala v roku 2009.
Firma sa špecializuje na výrobu detských produktov 0 - 3 roky. Na Slovensku sa jedná o montáž a validáciu detských cumlíkov a klipov.
Všetky výrobky prejdú kontrolou kvality a musia spĺňať najprísnejšie kritéria bezpečnosti.

Mottom spoločnosti je: štastné dieťa a spokojná matka

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3141856  Dátum zverejnenia: 25.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou