Plánovač / Príprava výroby

stürmsfs s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 920 €, brutto, v závislosti od znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava zákaziek, polohovanie, zabezpečenie efektivity pri vyťažení plochy materiálov v špecializovanom programe AutoCAD.
Zodpovedanie za tvorbu výrobných -páliacich 2D plánov, rozpočtov a podieľanie sa na príprave odhadu nákladov.
Plánovanie výrobných zákaziek, výrobných procesov a kapacít.
Vypracovávanie technickej dokumentácie k súčiastkam, výrobkom, polovýrobkom a polotovarom.
Práca so skladovým hospodárstvom .
Vedenie prevádzkovej dokumentácie.
Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Dynamický a ochotný kolektív,
13.plat,
firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Životopis spolu s motivačným listom posielajte emailom.
Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
AutoCAD - Expert
SAP - Základy
CorelDRAW - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
precíznosť
flexibilita
zodpovednosť
ochota sa učiť a vzdelávať

Sme dcérska spoločnosť švajčiarskeho koncernu stürmsfs AG, rodinná spoločnosť, ktorá má viac ako 170-ročnú tradíciu v kovospracujúcom priemysle. Pre prevádzku v Krakovanoch hľadáme vhodného kandidáta na uvedenú/é pozíciu/e.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3108217  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 920 €, brutto, v závislosti od znalostí uchádzača