Reagujte bez životopisu

Bid Manager - Administratívna podpora - taliančina podmienkou

SMA ADVISORY s.r.o.

Michalská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 500 - 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností uchádzača a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manažment projektov v oblasti verejného obstarávania a bilaterálnej spolupráce medzi SR a Talianskom,
- Vypracovávanie dokumentov v slovenskom, talianskom jazyku a anglickom jazyku,
- Komunikácia so zahraničnými klientmi ako aj štátnymi inštitúciami,
- Preklady a tlmočenie z a do talianskeho a anglického jazyka,
- Analýza dokumentácie a príprava výstupov,
- Príprava prezentácií

- dynamická a zaujímavá práca v mladom kolektíve
- denná komunikácia v talianskom a anglickom jazyku
- rozmanitá pracovná náplň
- účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch
- sick-days
- home-office po dohode s manažérom

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Business Consulting, Public Procurement, Bilateral business relations, Slovakia, Italy, Spain

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- výborná znalosť talianskeho a slovenského je podmienka
- znalosť anglického jazyka je výhoda
- zodpovednosť, ochota učiť sa, flexibilita, teamový hráč, pracovitosť, vytrvalosť, samostatnosť, analytické myslenie, odolnosť voči stresu, dobré komunikačné schopnosti, organizačné schopnosti, ochota občas cestovať.

Konzultačné, poradenské a inžinierské služby pre zahraničných klientov v oblasti energetiky, dopravnej infraštruktúry, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1971919  Dátum zverejnenia: 4.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac