Project Coordinator s taliančinou a angličtinou

SMA ADVISORY s.r.o.

Miesto práce
Michalská 7, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou v závislosti od kvality uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia projektov v oblasti verejného obstarávania,
- Vypracovávanie dokumentov v slovenskom, talianskom jazyku a anglickom jazyku
- Komunikácia s klientmi ako aj štátnymi inštitúciami,
- Preklady a tlmočenie z a do talianského a anglického jazyka
- Administratívne práce súvisiace s chodom kancelárie

- dynamická a zaujímavá práca v mladom kolektíve
- denná komunikácia v talianskom a anglickom jazyku
- rozmanitá pracovná náplň
- účasť na vzdelávacích podujatiach a seminároch

Informácie o výberovom konaní

- výborná znalosť talianského, slovenského je podmienka
- znalosť anglického jazyka je výhoda

Životopis v talianskom a anglickom jazyku zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť, ochota učiť sa, flexibilita, teamový hráč, pracovitosť, vytrvalosť, samostatnosť, analytické myslenie, odolnosť voči stresu, dobré komunikačné schopnosti, organizačné schopnosti, ochota cestovať.

Konzultačné, poradenské a inžinierské služby pre zahraničných klientov v oblasti energetiky, dopravnej infraštruktúry, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1596360  Dátum zverejnenia: 6.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou v závislosti od kvality uchádzača