Pracuj pre Dormeo, Delimano ako telefonický operátor (flexibilita)

STUDIO MODERNA s.r.o.

Miesto práce
Košická 49, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
28.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
pevná + pohyblivá zložka (priemer 1000€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozprávaním cez telefón sme už miliónom zákazníkom pomohli, poradili, ale aj ich vypočuli. Poskytli im to, čo im v domácnosti chýbalo od kuchyne až po spálňu.

Vaša náplň bude obsahovať:
- kontaktovanie len existujúcich zákazníkov z internej databázy
- predaj výrobkov prémiových značiek (DORMEO, Delimano, LiveActive, TopShop, Walkmaxx), ktoré podporujú zdravý životný štýl
- Zaznamenávanie údajov do systému

- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- flexibilný pracovný čas
- jednozmenná prevádzka
- práca na TPP s výberom pracovného úväzku (8h.,7h.,6h.,)
- práca s prestížnymi značkami DORMEO, DELIMANO
- nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka ) + iné odmeny
- aktivita „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj za neho finančnú odmenu
- karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu
- vhodná práca i pre absolventa! (prax u nás nie je nutná)
- zamestnanecké zľavy na produkty
- kompletné zaškolenie – komunikačné zručnosti aj práca s PC
- motivačné súťaže – finančné, nefinančné
- medzinárodné súťaže v rámci celej spoločnosti
- stravné lístky v hodnote až 4€
- zmluva aj na dobu neurčitú
- firemné teambuildingy a večierky
- špeciálne motivačné dni (palacinkový deň, limonádový deň, a pod.)
- stolný futbal a Xbox na relax
- výborná lokalita v centre mesta
- priemerná mzda 1000 € pri 8 hod úväzku
- kafetéria systém

Neváhaj, pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho tímu.
Zober svoje kariéru do vlastných rúk.

Viac o nás zistíš na našom blogu alebo na FB - Studio Moderna Slovensko

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v 21 krajinách Európy. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 25 rokov. Patríme k popredným lídrom v oblasti direct marketingu. Vo svojom portfóliu máme etablované značky ako Dormeo či Delimano. Pre svoje aktivity využívame všetky dostupné predajné kanály: internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač, telemarketing, televízia.

Máme viac ako 130 webových stránok, vyše 220 maloobchodných predajní, 22 call centier a cez 300 hodín denného vysielacieho času televíznej reklamy, 6 vlastných televíznych kanálov, tisíce maloobchodných distribútorov. Taktiež kreujeme vlastné produkty, ktoré následne prinášame našim zákazníkom po celom svete.

Naše značky sa tešia veľkej obľube nielen v rámci regiónu strednej a východnej Európy ale majú veľký úspech na svetových trhoch ako USA, Japonsko, Veľká Británia, Kórea, Austrália, Francúzsko alebo Taliansko.

Naše značky predstavujú širokú paletu produktov pre zdravý životný štýl. Dormeo ponúka široký sortiment matracov, posteľného príslušenstvo a lifestylových produktov, Delimano prináša celé portfólio pre kuchyňu a zdravé varenie od hrncov cez elektrospotrebiče až po drobné kuchynské vychytávky, Rovus, to sú výrobky pre efektívnejšie čistenie a upratovanie v domácnosti, Walkmaxx, topánky pre zdravšiu a pohodlnejšiu chôdzu pre všetky vekové kategórie a v neposlednom rade Wellneo pre zdravie a krásu.

Našim zamestnancom poskytujeme profesionálne školenia, možnosť kariérneho rastu a príležitosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu. Počas svojho fungovania spoločnosť umožnila veľkému počtu svojich zamestnancov uplatniť svoje vedomosti a schopnosti, vybudovať si kariéru a získať prácu svojich snov.

Studio Moderna ponúka pracovnú príležitosť pre všetky vekové kategórie, či už na plný, skrátený úväzok alebo dlhodobú brigádu.

Hľadáme ľudí, ktorí sa stanú členmi nášho tímu a budú zdieľať spoločné hodnoty, a pre ktorých je práca výzvou!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3110182  Dátum zverejnenia: 22.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pevná + pohyblivá zložka (priemer 1000€)