PRACOVNÉ PONUKY

  • Miesto práce:
    Ilava, Považská Bystrica, Púchov, Žilinský kraj, Bytča
  • Ponúkaný plat (brutto):
    pevná + pohyblivá zložka (priemer 5 €/hod)
  • Termín nástupu:
    IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru:
    plný úväzok, skrátený úväzok

Poslať spoločnosti životopis

„Je to pre mňa výborný štart do života, môže mi to pomôcť v iných oblastiach pri hľadaní práce ako napríklad v bankovníctve, v poisťovníctve. Zlepšujem si komunikáciu s ľuďmi, získavam vedomosti v predaji, ktoré môžem využiť i v osobnom živote. Najviac mi vyhovuje pracovný čas v tejto práci :)“.
Vladimír 21 r.
„Túto prácu beriem ako svoju zmenu v pracovnom živote, lebo som chcela vyskúšať niečo nové. Páči sa mi tu, že sme mladý kolektív a pracovný čas kvôli rodine. Práca je dobrá hlavne po tej komunikačnej stránke, takže získala som veľa nových a dobrých skúsenosti. Okrem toho sa mi tu páči, ako je nastavené finančné ohodnotenie“.
Veronika 37 r.

Rob to, čo Ťa baví! Zmeň prácu. (telefonický operátor - flexibilný prac.čas)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše úspechy sú odzrkadľované len na základe vynikajúcich výsledkov našich zamestnancov.

Pozícia telefonický operátor zahŕňa:
- kontaktovanie len existujúcich zákazníkov z internej databázy
- predaj výrobkov prémiových značiek (DORMEO, Delimano, LiveActive, TopShop, Walkmaxx), ktoré podporujú zdravý životný štýl
- zaznamenávanie údajov do systému

Iné výhody

- príjemné pracovné prostredie a skvelý kolektív
- flexibilný pracovný čas
- jednozmenná prevádzka
- práca na TPP s výberom pracovného úväzku (8h.,7h.,6h.,)
- práca s prestížnymi značkami DORMEO, DELIMANO
- nadštandardné hodnotenie (fixná + variabilná zložka ) + iné odmeny
- aktivita „ PRIVEĎ ZNÁMEHO“- a získaj za neho finančnú odmenu + súťaž o wellness pobyt
- vhodná práca i pre absolventa! (prax u nás nie je nutná)
- zamestnanecké zľavy na produkty
- kompletné zaškolenie – komunikačné zručnosti aj práca s PC
- motivačné súťaže – finančné, nefinančné
- medzinárodné súťaže v rámci celej spoločnosti
- stravné lístky v hodnote až 4€
- zmluva aj na dobu neurčitú
- firemné teambuildingy a večierky
- špeciálne motivačné dni (palacinkový deň, limonádový deň, a pod.)
- stolný futbal ako relax
- výborná lokalita v centre mesta!

Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou nášho tímu ....

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo
Český jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - základy

STUDIO MODERNA s.r.o. je najväčšia direct marketingová spoločnosť pôsobiaca v 20 krajinách strednej a východnej Európy. Patrí k lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia pre produkty, ktoré prezentuje na trhu pod svojimi značkami. Profesionálne využíva predajné kanály ako televíziu, internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač a telemarketing. Medzi silné značky patria: DORMEO, Delimano, Walkmaxx, LiveActive. Na slovenský trh prináša inovácie a nové technológie, pričom kladie veľký dôraz na starostlivosť o zákazníkov, takže sa ich priazni teší už viac ako 20 rokov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kandidátov budeme kontaktovať.

Adresa spoločnosti

STUDIO MODERNA s.r.o.
Kuzmányho 902
017 01 Považská Bystrica
ID: 2831512   Dátum zverejnenia: 29.11.2016