PRACOVNÉ PONUKY

  • Miesto práce:
    Bory Mall, Lamač, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto):
    fix + provízie z predaja (priemer 900€)
  • Termín nástupu:
    01.12.2016
  • Druh pracovného pomeru:
    plný úväzok

Poslať spoločnosti životopis

„Je to pre mňa výborný štart do života, môže mi to pomôcť v iných oblastiach pri hľadaní práce ako napríklad v bankovníctve, v poisťovníctve. Zlepšujem si komunikáciu s ľuďmi, získavam vedomosti v predaji, ktoré môžem využiť i v osobnom živote. Najviac mi vyhovuje pracovný čas v tejto práci :)“.
Vladimír 21 r.
„Túto prácu beriem ako svoju zmenu v pracovnom živote, lebo som chcela vyskúšať niečo nové. Páči sa mi tu, že sme mladý kolektív a pracovný čas kvôli rodine. Práca je dobrá hlavne po tej komunikačnej stránke, takže získala som veľa nových a dobrých skúsenosti. Okrem toho sa mi tu páči, ako je nastavené finančné ohodnotenie“.
Veronika 37 r.

Asistent predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu, kde budete mať možnosť pracovať s produktmi vysokej kvality a silnej medzinárodnej značky.

Hlavnou pracovnou náplňou je:
poskytnúť vysoký štandard poradenstva klientom
starostlivosť o prevádzku
merchandising (úprava výkladov a interiéru prevádzky), kontrola cien
spolupráca pri inventúrach

Iné výhody

• medzinárodná spoločnosť s príjemným pracovným prostredím, ktoré podporuje osobný a profesionálny rast
• funkčné tréningy a vzdelávacie semináre potrebné na pozíciu
• zvýhodnený zamestnanecký program pri nákupe produktov
• pozitívna atmosféra v mladom dynamickom kolektíve
• flexibilný pracovný čas
• stravné lístky vo výške 4 €

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Ochota pracovať v tíme.
Výborné komunikačné znalosti.
Kreativita a súťaživosť.

STUDIO MODERNA s.r.o. je najväčšia direct marketingová spoločnosť pôsobiaca v 20 krajinách strednej a východnej Európy. Patrí k lídrom vytvárajúcim komplexné marketingové riešenia pre produkty, ktoré prezentuje na trhu pod svojimi značkami. Profesionálne využíva predajné kanály ako televíziu, internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač a telemarketing. Medzi silné značky patria: DORMEO, Delimano, Walkmaxx, LiveActive. Na slovenský trh prináša inovácie a nové technológie, pričom kladie veľký dôraz na starostlivosť o zákazníkov, takže sa ich priazni teší už viac ako 20 rokov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Veľkoobchod

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Adresa spoločnosti

Studio Moderna s.r.o.
Košická 49
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Ivanovičová
Tel.: 0911283517
E-mail: poslať životopis
ID: 2827470   Dátum zverejnenia: 25.11.2016