Telefonický operátor - flexibilný pracovný čas

STUDIO MODERNA s.r.o.

Miesto práce
Košická 49, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
04.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
pevná + pohyblivá zložka (priemer 5,50 €/hod)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontaktovanie stálych zákazníkov z internej databázy,
- predaj výrobkov, ktoré podporujú zdravý životný štýl (Dormeo, Delimano, TopShop, Shark),
- elektronické zaznačenie objednávok do PC,
- aktívna účasť na schôdzach.

Práve teraz máte možnosť zarobiť si toľko, koľko potrebujete.

PONÚKAME:
- prácu na skrátený úväzok aj na trvalý pracovný pomer,
- zmiešaný kolektív všetkých vekových kategórií,
- prácu vhodnú aj popri škole
- veľmi výhodne situovaná poloha spoločnosti (priamo v centre mesta).

POSKYTNEME:
- motivujúce finančné ohodnotenie (FIX + ODMENY),
- kompletné zaškolenie, tréningy zamerané na správnu argumentáciu a vedenie telefonického hovoru,
- možnosť kariérneho postupu na iné pozície v rámci spoločnosti.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku, v ktorom prosím uveďte telefonický a emailový kontakt.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ľudí na dlhodobú spoluprácu s možnosťou pracovať minimálne 80 hodín mesačne, občas cez víkend.

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v 21 krajinách Európy. Na Slovenskom trhu pôsobíme už viac ako 25 rokov. Patríme k popredným lídrom v oblasti direct marketingu. Vo svojom portfóliu máme etablované značky ako Dormeo či Delimano. Pre svoje aktivity využívame všetky dostupné predajné kanály: internet, maloobchodné predajne, veľkoobchod, tlač, telemarketing, televízia.

Máme viac ako 130 webových stránok, vyše 220 maloobchodných predajní, 22 call centier a cez 300 hodín denného vysielacieho času televíznej reklamy, 6 vlastných televíznych kanálov, tisíce maloobchodných distribútorov. Taktiež kreujeme vlastné produkty, ktoré následne prinášame našim zákazníkom po celom svete.

Naše značky sa tešia veľkej obľube nielen v rámci regiónu strednej a východnej Európy ale majú veľký úspech na svetových trhoch ako USA, Japonsko, Veľká Británia, Kórea, Austrália, Francúzsko alebo Taliansko.

Naše značky predstavujú širokú paletu produktov pre zdravý životný štýl. Dormeo ponúka široký sortiment matracov, posteľného príslušenstvo a lifestylových produktov, Delimano prináša celé portfólio pre kuchyňu a zdravé varenie od hrncov cez elektrospotrebiče až po drobné kuchynské vychytávky, Rovus, to sú výrobky pre efektívnejšie čistenie a upratovanie v domácnosti, Walkmaxx, topánky pre zdravšiu a pohodlnejšiu chôdzu pre všetky vekové kategórie a v neposlednom rade Wellneo pre zdravie a krásu.

Našim zamestnancom poskytujeme profesionálne školenia, možnosť kariérneho rastu a príležitosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu. Počas svojho fungovania spoločnosť umožnila veľkému počtu svojich zamestnancov uplatniť svoje vedomosti a schopnosti, vybudovať si kariéru a získať prácu svojich snov.

Studio Moderna ponúka pracovnú príležitosť pre všetky vekové kategórie, či už na plný, skrátený úväzok alebo dlhodobú brigádu.

Hľadáme ľudí, ktorí sa stanú členmi nášho tímu a budú zdieľať spoločné hodnoty, a pre ktorých je práca výzvou!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2097545  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pevná + pohyblivá zložka (priemer 5,50 €/hod)