Fyzioterapeut

Studio Isis, s.r.o.

Miesto práce
Remeselnícka 41, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
50% z ceny terapií, resp. podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu dobrého fyzioterapeuta/fyzioterapeutku, so záujmom o svoju prácu a ďalšie vzdelávanie, do nášho zabehnutého štúdia zdravia v Bratislave-Rači, na 2-3 dni týždenne. Garantujeme 12-15 termínov týždenne, prípadne viac podľa Vašich časových kapacít. Nadštandardné pracovné prostredie (rodinný dom so záhradou), nadštandardný zárobok, flexibilné pracovné hodiny podľa dohody, super minikolektív.( Preferujeme živnosť nie kvôli neistej spolupráci, ale čisto preto, že sme malá firma a kvôli 1 zamestnancovi sa nám neoplatí robiť celú pracovnú agendu.). Veľkou výhodou (ale nie podmienkou) je certifikácia ako inštruktor Pilates, resp. iný šport - joga a pod.

S klientmi u nás pracujeme individuálne, máme systém záznamov, priebežne vyhodnocujeme výsledky rôznych terapií, doporučujeme zmeny, cvičenie atď.

Využívanie zariadenia a kurzov v štúdiu (infrasauna, kurzy Pilates atď.)
Flexibilita práce

V prípade záujmu pošlite svoj životopis a krátky motivačný e-mail na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

2

Záujem o svoje povolanie a o ďalšie vzdelávanie, hrdosť na kvalitne vykonávané terapie a dobré výsledky, vynikajúca komunikácia s klientom, záujem o dlhodobú a stabilnú spoluprácu, záujem o dlhodobú a systematickú prácu s klientami.

Sme zabehnuté štúdio zdravia so zameraním na osteopatiu, fyzioterapiu, masáže a kvalitné kurzy Pilates. Za 3 roky sme pomohli vyše 600 klientom, z ktorých veľká väčšina sa k nám neustále vracia, na čo sme veľmi hrdí. Naše služby plánujeme v budúcnosti (r.2016-2017) rozšíriť o ďalšie činnosti. Budeme radi, ak sa k nám už teraz pridáte.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2269725  Dátum zverejnenia: 1.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50% z ceny terapií, resp. podľa dohody