Pracuj v Samsungu Galanta a už teraz zarábaj na vianočné darčeky. Ponúkame mzdu až do výšky 900 € a bonus 270 €! (Pomocný pracovník)

Študentský servis, s.r.o.

okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa
Mzdové podmienky (brutto)
od 600-900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operátor výroby
- práca v jednozmennej a dvojzmennej prevádzke

- príplatky za prácu nadčas 25%, sobota 50% , nedeľa 100%
- dochádzkové odmeny
- výkonnostné odmeny
- stravné lístky v hodnote 3,15 € - zamestnávateľ hradí v plnej výške !!!
- 13. a 14. plat
- ubytovanie zdarma
- stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme !!!
- doprava je bezplatne zabezpečená s lokalít : Trnava, Šaľa, Nové Zámky, Dunajská Streda, Komárno, Hlohovec, Nitra.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na nižšie uvedený email, informujte sa telefonicky na číslach - 031/7805207, 0911 929399, 0915 929399, 0907 744 670 alebo osobne na našej pobočke alebo príďte priamo na pohovor, ktorý prebieha každý deň na našej pobočke v čase od 08:00 – 15:00 na ul. Z. Kodálya 768 - budova hl. pošty v Galante .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť SAMSUNG - líder na európskom trhu vo výrobe spotrebnej elektroniky a výroby LCD modulov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav
- dobrý zrak
- register trestov bez záznamu

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2743820  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600-900 EUR/mesiac