Operátor/ka v automobilovej výrobe s platom od 565 €

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Mzdové podmienky (brutto): 525 €, po 3. odpracovanom mesiaci zvýšenie mzdy o 55 € + bonusy
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priemyselné šitie malých textilných kusov /hlavové opierky/ podľa štandardného pracovného postupu
- obsluha strojov a zariadení
- spätná kontrola vykonanej práce
- kontrola kvality

Iné výhody

- výplatný termín do 15. dňa v nasledujúcom mesiaci
- práca v 2 alebo 3 - zmennej prevádzke ( ranná, poobedná, nočná )
- možnosť nadčasov alebo práce počas víkendov
- práca v sede alebo v stoji
- príjemné pracovné prostredie
- bezplatné zaškolenie, nie je potrebné mať skúsenosti so šitím
- bonus za aktivitu a snahu

- veľká letná a zimná dovolenka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodný dodávateľ automobilových komponentov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- chuť pracovať a učiť sa

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o vyššie uvedenú pozíciu nám mailom pošlite životopis.
Informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Jalčáková
Tel.: +421903644421
E-mail: poslať životopis
ID: 3114777  Dátum zverejnenia: 27.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 525 €, po 3. odpracovanom mesiaci zvýšenie mzdy o 55 € + bonusy