Práca na TPP s platom od 586 € + príplatky v Košiciach, s nástupným bonusom 300 € a nástupom do 21.10.2016 - Operátor/ka

Študentský servis, s.r.o.

  • Miesto práce: Košice, okres Revúca, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov
  • Mzdové podmienky (brutto): 586 - 750 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poťahovanie a šitie interiérových automobilových komponentov kožou a pvc
- kontrola kvality
- obsluha strojov a zariadení, práce na linke
- trojzmenná prevádzka v stoji
- miesto práce: Košice

Iné výhody

- špeciálny systém odmien za bezproblémovú dochádzku
- pravidelné zvyšovanie základných miezd
- mesačné bonusy od 1.mesiaca
- vstupný školiaci program
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- čisté pracovné prostredie
- profesionálny rast: možnosť stať sa vedúcim zmeny alebo linky
- príspevok na dopravu do 40 eur
- dochádzkový bonus 66 €
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie
- bonus pri príležitosti výročia nástupu do firmy
- polročné odmeny a bonusy za výkon špecifických pozícií
- príspevok na ubytovanie až do výšky 100 €
- 13. plat a 14. plat
- príplatky za prácu v noci, v sobotu, v nedeľu, vo sviatok, nadčas
- závodné stravovanie za 0,80 €/obed
- príspevok na III. pilier DDP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z vedúcich dodávateľov automobilových komponentov a v roku 2015 získala ocenenie NAJ zamestnávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- zodpovednosť

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o vyššie uvedenú pozíciu nám mailom pošlite životopis.
Informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Jalčáková
Tel.: +421903644421
E-mail: poslať životopis
ID: 2755748  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 586 - 750 EUR/mesiac