Dozor pri skúškach - brigáda na 28.09.2016

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Centrum, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,35 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dozor pri skúškach z nemeckého jazyka pri písomnom teste
- prípadná pomoc pri nezrovnalostiach
- brigáda vhodná pre študentky aj študentov ktorí ovládajú nemecký jazyk
- brigáda na stredu 28.09.2016 v čase 09:00 - 14:00

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- možnosť aj pravidelnej spolupráce
- pravidelný príjem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Jazyková škola.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu nám pošlite životopis. Informácie poskytneme telefonicky aj mailom.

Kontakt

ID: 2730920  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,35 € / hod