Dopravný prieskum - super platená brigáda takmer pre každého .

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružinov, Nové Mesto a Dúbravka, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 4,50 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zapisovanie počtu prejazdov áut v Ružinove a Novom Meste
- brigáda na utorok 27.09. (Ružinov)a štvrtok 29.09.2016 (Dúbravka)
- pracuje sa v čase 06:00 - 12:00 a 13:00 - 19:00
- nie je podmienkou odpracovať oba dni

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- jednoduchá práca - super mzda

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- možnosť odpracovať aspoň jeden celý deň

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o našu brigádu nás osobne navštívte na našich pobočkách v Bratislave. Bližšie informácie poskytneme telefonicky aj mailom.

Kontakt

ID: 2723661  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50 € / hod