Samsung Voderady – Operátor výroby- Mzda do 900 €! Vysoké sezónne príplatky !

Študentský servis, s.r.o.

  • Miesto práce: Voderady, okres Pezinok, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Nitra, okres Šaľa
  • Mzdové podmienky (brutto): od 600 - 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operátor výroby - montáž LCD panelov do televízorov.
- práca v jednozmennej prevádzke.

Iné výhody

- príplatky za prácu nadčas 25%, sobota 50% , nedeľa 100%
- dochádzkové odmeny
- výkonnostné odmeny
- stravné lístky v hodnote 3,15 € - zamestnávateľ hradí v plnej výške
- 13. a 14. plat
- stačí nás prezvoniť, my Vám zavoláme !!!
- doprava je bezplatne zabezpečená z lokalít : Trnava, Galanta, Piešťany, Hlohovec, Nitra, Šaľa, Senica, Tvrdošovce, Pezinok.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť SAMSUNG - líder na európskom trhu vo výrobe spotrebnej elektroniky a výroby LCD modulov .

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- dobrý zdravotný stav
- register trestov bez záznamu

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na nižšie uvedený email, o termíne pohovoru sa informujte na číslach -0907 909 995, 0915 929 399, osobne na našej pobočke každý deň od 08:30 – 15:00 na ul. J. Bottu 2, Trnava 917 01 v budove ubytovne Nukleon / hneď vedľa Úradu práce / .

Kontakt

Kontaktná osoba: Kostolanská Jana
Tel.: 0907 909 995
E-mail: poslať životopis
ID: 2690825  Dátum zverejnenia: 15.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600 - 900 EUR/mesiac