Montážnik v automobilovej výrobe s platom od 630 eur a príspevkom na dopravu !

Študentský servis, s.r.o.

  • Miesto práce: Košice, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): od 630 €
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skladanie, montáž a kompletizácia prevodoviek
- obsluha linky
- kontrola kvality

- dvojzmenná nepretržitá 12 hodinová prevádzka
- miesto práce: Košice

Iné výhody

- zaškolenie na prácu
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- osobné ohodnotenie
- príspevok na cestovné
- príplatky za prácu v noci, nadčas a riziko
- závodné stravovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je jedným z vedúcich dodávateľov automobilových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou

- manuálna zručnosť
- precíznosť
- zodpovednosť
- tímová práca
- prax na pozícii operátor montáže vítaná
- znalosť čítania technických výkresov výhodou
- výborný zdravotný stav a fyzická zdatnosť

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o vyššie uvedenú pozíciu nám mailom pošlite životopis. Informácie poskytneme aj telefonicky. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Jalčáková
Tel.: +421903644421
E-mail: poslať životopis
ID: 2578456  Dátum zverejnenia: 25.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 630 €