Pomocný pracovník v záhradnom centre

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,20 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobá brigáda až do konca októbra
- príjem tovaru
- vykladanie a manipulácia s tovarom
- údržba areálu - čistenie, kosenie s vyžínačom a pojazdnou kosačkou
- rôzne druhy pomocných prác podľa potreby, najmä vonku.
- pracuje sa cez pracovný týždeň , výnimočne aj cez víkend

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- dlhodobá spolupráca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- možnosť pracovať dlhodobo

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú brigádu nám pošlite mailom životopis. Bližšie informácie poskytneme telefonicky ale aj osobne na našich pobočkách.

Kontakt

ID: 2531547  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,20 € / hod