Záskok na recepcii - brigáda na piatok 15.04.2016

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, okres Senec
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,00 € / hod
  • Termín nástupu: 15.04.2016
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- záskok na recepcii v administratívnej budove obchodnej spoločnosti
- brigáda na piatok 15.04.2016 v čase 08:00 - 16:30
- miesto práce je na kraji Senca , z Bratislavy je zabezpečená bezplatná doprava

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- možnosť aj pravidelnej spolupráce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- brigáda vhodnejšia pre ženu
- komunikatívny typ

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o uvedenú brigádu nám pošlite životopis.
Bližšie informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

ID: 2511322  Dátum zverejnenia: 11.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00 € / hod