Dokladanie tovaru - Nitra

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Metro, okres Nitra
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,10 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dokladanie tovaru v obchodnom dome na rôznych oddeleniach
- brigáda v termíne 07 - 15.04.2016
- pracuje sa v čase 06:00 - 14:00,11:00 - 19:00, 14:00 - 22:00 alebo 22:00 - 06:00
- podmienkou je odpracovať aspoň 3-4 zmeny
- práca v chladnejšom prostredí
- vhodné pre ženy aj mužov

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- možnosť aj dlhodobej brigády
- pre šikovníka možnosť zamestnať sa aj na TPP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- platný preukaz pre prácu s potravinami

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú brigádu nám pošlite životopis. . Bližšie informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

ID: 2500640  Dátum zverejnenia: 4.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,10 € / hod