Promo-ochutnávka - brigáda na 23-24.11.2015

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Centrum, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 48 € / 2 dni
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- promo ochutnávka na sladké a slané pečivo
- brigáda v termíne 23 - 24.11.2015 v čase 06:30 - 10:00 a 16:00 - 18:00
- podmienkou je odpracovanie oboch termínov

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- možnosť aj pravidelnej brigády

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchodná prevádzka.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- platný preukaz pre prácu s potravinami
- sympatický vzhľad
- príjemné vystupovanie

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú brigádu nám pošlite o sebe stručné informácie a fotografiu mailom. Bližšie informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

ID: 2331895  Dátum zverejnenia: 18.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 48 € / 2 dni