Dozor pri skúškach - brigáda na 08 a 09.06.2015

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Centrum, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,35 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pondelok a utorok 08 a 09.06.2015 hľadáme šikovného študenta alebo študentku. Pracovný čas 08:30 - 13:00.
Bude dávať pozor, prípadne poradí pri písomnom teste z nemeckého jazyka.

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- možnosť pravidelnej spolupráce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Celosvetovo pôsobiaca kultúrna inštitúcia podporujúca výučbu nemeckého jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- zodpovednosť
- zmysel pre spravodlivosť

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú brigádu nám prosím zašlite o Vás stručné informácie a telefonický kontakt. Informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

ID: 2120337  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,35 € / hod