Skvelé pracovné a platové podmienky! Doprava, ubytovanie a stravné lístky zdarma. Materialista.

Študentský servis, s.r.o.

  • Miesto práce: Voderady pri Trnave, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Galanta
  • Mzdové podmienky (brutto): 550 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce s PC ( MS Excel a SAP )
- jednozmenná, dvojzmenná a trojzmenná prevádzka

Iné výhody

- príplatky za prácu nadčas 25%, sobota 50%, nedeľa a sviatok 100%
- sociálny program
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- pozičné príplatky
- stravné lístky v hodnote 3 € zdarma
- 13 a 14 plat
- doprava do práce a ubytovanie je bezplatné
- stačí nás prezvoniť , my Vám zavoláme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa zaoberá výrobou spotrebnej elektroniky a výroby LCD modulov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

- základy SAP veľkou výhodou

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na nižšie uvedený email, informujte sa telefonicky 031/7805207, 0911 929399, 0915 929399, 0907 744 670.

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Maleta
Tel.: 0915 929 399 , 0907 909 995
E-mail: poslať životopis
ID: 2114167  Dátum zverejnenia: 19.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 EUR/mesiac