Dozor nad zariadením - brigáda na 30.3. - 1.4.2015

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: D1, D2, D4, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 3.50 EUR/hodina
  • Termín nástupu: 30.03.2015
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dozor nad inštalovaným zariadením na diaľnici - prakticky nerobíte nič, okrem toho, že strážite aby nikto neodcudzil monitorovacie zariadenie nad diaľnicou, ktoré zaznamenáva počet prejdených vozidiel. Popri práci sa môžete učiť, počúvať hudbu alebo si čítať. Je nutné si so sebou priniesť stoličku, vodu a jedlo. Dostupné len s vlastnou dopravou - nutné mať auto alebo bicykel. Pracuje sa na vjazdoch do Bratislavy v denných aj nočných zmenách za každého počasia - vonku alebo vo vnútri vlastného vozidla.
V prípade záujmu nás osobne navštívte na našich pobočkách.
Informácie poskytneme aj telefonicky.

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- zodpovednosť
- fyzická zdatnosť

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2059145  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.50 EUR/hodina