Promotérka na výstave

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Petržalka, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,30 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- promo ochutnávka na výstave Danubius Gastro
- brigáda v termíne : 29.01. (štvrtok) - 01.02. (nedeľa)
- pracovný čas 09:00 - 17:00
- podmienkou je odpracovať celý termín brigády

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- brigáda v príjemnom prostredí
- možnosť brigádovať aj pravidelne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a predajom mrazených pekárenských polotovarov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- platný preukaz pre prácu s potravinami
- sympatický vzhľad
- príjemné vystupovanie
- komunikatívny typ

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu nám mailom pošlite o sebe stručné informácie a nezabudnite na fotografiu.

Kontakt

ID: 1986739  Dátum zverejnenia: 21.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,30 € / hod