Brigádnik na oddelenie distribúcie

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Metro, okres Zvolen
  • Mzdové podmienky (brutto): 2,60 € / hod
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- brigáda v obchodnom dome na oddelenie distribúcie
- príprava tovaru na rozvoz
- príprava objednávok ( hľadanie tovaru na ploche a v sklade )
- dlhodobá brigáda s možnosťou zamestnať sa aj na TPP
- podmienkou je vlastniť platný preukaz pre prácu s potravinami

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- dlhodobá brigáda s možnosťou zamestnať sa aj na trvalý pracovný pomer

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť
- možnosť pracovať dlhodobo aj cez víkendy
- platný preukaz pre prácu s potravinami

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Záujemcov žiadame o zaslanie životopisu na nižšie uvedený email.
Informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

ID: 1982407  Dátum zverejnenia: 16.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,60 € / hod