Brigáda na piatok 17.10.2014 - olepovanie výtlačkov

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ružinov, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,00 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- olepovanie výtlačkov v tlačiarni
- brigáda vhodná pre dievčatá - študentky aj pre nezamestnané ženy

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- možnosť pravidelnej spolupráce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Tlačiarenská spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú brigádu nás osobne navštívte na našich pobočkách. Informácie Vám poskytneme telefonicky aj mailom.

Kontakt

ID: 1894646  Dátum zverejnenia: 10.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00 € / hod