Obsluha obstrihovacieho lisu - brigáda

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: areál ZŤS, okres Martin
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,04 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha obstrihovacieho lisu. Práca v hlučnom prostredí.
Brigáda v termíne :
29.09.2014 - 12.10.2014 ,ranné alebo nočné zmeny 06:00 - 18:00 a 18:00 - 06:00.
Možnosť vybrať si,ktorý deň a zmenu chcete pracovať.
Vhodnejšie pre mužov. Ak máte záujem o túto ponuku, pošlite nám svoje údaje mailom.

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- možnosť pravidelnej spolupráce
- možnosť zamestnať sa v budúcnosti aj na TPP

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom dopravy.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú brigádu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Kontakt

ID: 1872113  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,04 € / hod