Pomocný pracovník - brigáda

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: areál ZŤS, okres Martin
  • Mzdové podmienky (brutto): 2,60 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobá brigáda
- výroba drevených obalov, bedničiek, paliet.
- pracuje sa v čase 06:00 - 15:30

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobno – obchodná spoločnosť, ktorá je zameraná na uspokojenie potrieb zákazníkov v oblasti obalových materiálov a antikoróznej ochrany tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- možnosť pracovať dlhodobo
- manuálna zručnosť

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú brigáda nám pošlite mailom životopis.
Informácie poskytneme aj telefonicky

Kontakt

ID: 1872079  Dátum zverejnenia: 18.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,60 € / hod