Brigádnik na pokladni - Žilina

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Metro, okres Žilina
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,10 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dlhodobá brigáda na pokladni v obchodnom dome
Rôzne zmeny, ranné aj poobedné.
Podmienkou je vlastniť platný preukaz pre prácu s potravinami.

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- nie je potrebné odpracovať každý deň, môžete si vybrať kedy Vám to bude vyhovovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodný dom

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- platný preukaz pre prácu s potravinami

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o našu ponuku nám pošlite o sebe stručné informácie a kontaktné údaje na adresu :
[email protected]
Informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

ID: 1858599  Dátum zverejnenia: 5.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,10 € / hod