Anketár v obchodnom dome - brigáda

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Žilina
  • Mzdové podmienky (brutto): 2,80 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Anketársky prieskum v obchodnom dome.
Termín brigády : 11.09. - 14.09.2014 v čase 09:00 - 18:00.
Od štvrtka do nedele.
Oslovenie nakupujúcich zákazníkov a následné vypísanie dotazníka.
Čas dotazovania cca 15.minút.
Vhodné pre komunikatívnych brigádnikov s príjemným vystupovaním. (študentov, nezamestnaných,mamičky na materskej aj dôchodcov)
Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám stručný životopis s fotografiou.

Iné výhody

Bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti,možnosť aj dlhodobej spolupráce na podobnom projekte,prípadne aj iných brigád.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Komunikatívny typ, príjemné vystupovanie,vytrvalosť.

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis s fotografiou na email :
[email protected]
Informácie poskytneme aj telefonicky.

Kontakt

ID: 1847851  Dátum zverejnenia: 27.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,80 € / hod