Pracovník vo výrobe vo Voderadoch pri Trnave - s ubytovaním zdarma

Študentský servis, s.r.o.

  • Miesto práce: okres Banská Bystrica, okres Detva, okres Humenné, okres Prešov, Košice, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
  • Mzdové podmienky (brutto): 450 - 550 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 09.04.2014 - 15.4.2014
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce ako operátor výroby
- práca v jednozmennej prevádzke
- POZOR: stravné lístky od teraz hradené v plnej výške na náklady zamestnávateľa
- ubytovanie pre záujemcov z celej SR ZDARMA

Iné výhody

- príplatky za prácu nadčas
- dochádzkové odmeny
- výkonnostné odmeny
- stravné lístky v hodnote 3€, stravné lístky od teraz hradené v plnej výške na náklady zamestnávateľa
- bezplatná doprava do a zo zamestnania s ubytovne
- ubytovňa zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť SAMSUNG - líder na európskom trhu vo výrobe spotrebnej elektroniky a výroby LCD modulov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na nižšie uvedený email, informujte sa telefonicky alebo osobne na našej pobočke v Košiciach - 055/6442100, 0903/644421, 0905/744995, kde sa dozviete miesta a čas pohovorov.

Kontakt

ID: 1709933  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 550 EUR/mesiac