Anketársky pracovník v obchodnom dome

Študentský servis, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Žilina, Košice
  • Mzdové podmienky (brutto): 3,00 € / hod
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Anketársky prieskum v obchodnom dome : 02-06.04.2014
Oslovenie nakupujúcich zákazníkov a následné vypísanie dotazníka.
Čas dotazovania cca 10 - 15.minút. Vhodné pre komunikatívnych brigádnikov s príjemným vystupovaním. (študentov, nezamestnaných,mamičky na materskej aj dôchodcov)
Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám stručný životopis s fotografiou.
Nezabudnite uviesť v ktorom meste máte záujem brigádu vykonávať !

Iné výhody

- bezplatná registrácia v stabilnej spoločnosti
- možnosť spolupráce na podobnom projekte aj v budúcnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Agentúra zaoberajúca sa prieskumom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- komunikatívny typ
- príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu

Pracovná agentúra
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2009/38267/12829/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Ak vás ponuka zaujala, pošlite nám životopis a fotografiu.
Budeme vás kontaktovať telefonicky.

Kontakt

ID: 1698886  Dátum zverejnenia: 24.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,00 € / hod