Repair technik , operátor výroby

Študentský servis, spol. s r.o., Košice

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Nitra, Nové Zámky, Šaľa
  • Ponúkaný plat (brutto): 420 - 550 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pomocné práce vo výrobe.
Práca v dvojsmennej prevádzke (06:00 - 15:00 , 15:00 - 23:00).
Miesto práce je v Galante ale je tam zabezpečená bezplatná firemná doprava zo širokého okolia.
NITRA, NOVÉ ZÁMKY, ŠURANY, DVORY nad ŽITAVOU, HLOHOVEC, DUNAJSKÁ STREDA, VEĽKÝ MEDER
Iné výhody
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- odborné školenia
- preplácané nadčasy
- príplatky za nočné zmeny
- príplatky za soboty, nedele a štátne sviatky
- ubytovňa zdarma
- bonus za dochádzku
- zabezpečenie stravovania v priestoroch firmy
Doprava zdarma do a z práce z obcí v smere : NITRA, NOVÉ ZÁMKY, ŠURANY, DVORY nad ŽITAVOU, HLOHOVEC, DUNAJSKÁ STREDA, VELKÝ MEDER
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť SAMSUNG Electronics LCD Slovakia s.r.o. Líder na európskom trhu vo výrobe LCD modulov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
elektrotechnické slaboprúd § 21 - na pozíciu : Repair technik

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
48
V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na nižšie uvedený email. Prípadne sa informujte telefonicky alebo osobne. Vstupné pohovor sa uskutočnia 04 a 08.06.2012 v Galante
Z. Kodálya 768 Zobraziť na mape
924 01 Galanta
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke