Technik/čka opráv s NJ - železničná doprava Regiojet

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná zložka + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koordinácia prevádzky údržby a opráv na koľajových vozidlách a ich komponentoch
organizácia externých úkonov opráv
spolupráca pri zaisťovaní náhradných dielov, komunikácia s dodávateľmi (v nemeckom jazyku)
organizácia dopravy náhradných dielov
vedenie záznamov technickej dokumentácie vozidiel
spolupráca pri organizácii skladových zásob
spolupráca pri správe agendy evidencie majetku a zásob

zázemie stabilnej a dynamickej spoločnosti
príležitosť k uplatneniu zkúseností a schopností v zaujímavom projekte
adekvátne platové oohdnotenie a zamestnanecké benefity
príležitosť pre osobný rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť REGIOJET, a.s., je dcérskou spoločnosťou spoločnosti STUDENT AGENCY s.r.o. Naša nová spoločnosť sa aktívne snaží o zmenu súčasnej neutešenej situácie v železničnej osobnej doprave v oboch krajinách. .Pre zaistenie tejto prevádzky budujeme nový tým zamestnancov, ktorí sa budú podieľať na veľmi významnej udalosti, akou je príchod nového dopravcu na českú a slovenskú železnicu. Naša spoločnosť prináša cestujúcim úplne novú kvalitu poskytovaných služieb. Práve pre naplnenie tohto cieľa budujeme tým zamestnancov v Slovenskej republike, ktorí budú ochotní a schopní túto myšlienku naplniť a realizovať na trati Bratislava - Dunajská Streda – Komárno a v budúcnosti i na ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

vzdelanie technického smeru (SŠ/VŠ)
skúsenosť s železničnou dopravou
orientácia v technickej literatúre, výkresoch a dokumentácii
schopnosť zvládať operatívne podmienky opráv
prax z prevádzky vlakovej dopravy výhodou
užívateľská znalosť PC (Word, Excel)
technická znalosť NJ – verbálne i písomne podmienkou, AJ výhodou
schopnosť učiť sa novým postupom
časová flexibilita a spoľahlivosť

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1465173  Dátum zverejnenia: 24.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná zložka + pohyblivá zložka