Vedúci posunu (Regiojet a.s.)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude:
* Vykonávanie posunu v určenej železničnej stanici
* Dodržiavanie predpisov ŽSR a RJ
* Privesovanie a odvesovania vozňov vlakovej súpravy
* Vykonávanie skúšky brzdy v súčinnosti s rušňovodičmi
* Komunikácia s úsekom údržby o zistených viditeľných závadách na vozňoch
* PRACOVNÝ ČAS: 11:00 - 14:00, alebo 19:00 - 22:00

Na tejto pozícii Vám ponúkame:
* prácu v dynamickej dopravnej spoločnosti pod silnou značkou
* stabilný pracovný kolektív a zázemie
* spolupodieľanie sa na zaujímavom projekte
* možnosť privyrobenia si vo voľnom čase

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

K výkonu pozície požadujeme:
* Časové možnosti a flexibilitu
* Predošlé skúsenosti s posunom vlakových súprav
* Vyhovujúci zdravotný stav
* Znalosť predpisov v železničnej doprave

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3106336  Dátum zverejnenia: 19.6.2017