Nitrančania – hľadáte prácu? Poďte k nám do RegioJetu (Stevard/ka)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uvažovali ste niekedy o tom, že by Vás bavilo starať sa o našich cestujúcich?

Aktuálne hľadáme posily na našu pravidelnú linku BRATISLAVA – NITRA – BANSKÁ BYSTRICA s nástupom v Nitre a čakáme len na Vás!

Potrebujeme niekoho naozaj zodpovedného, kto bude dávat našim zákazníkom ten najkvalitnejší a profesionálny servis. Pripravíte pre nich dennú tlač, teplý nápoj a občerstvenie podľa ich chuti tak, aby boli čo najspokojnejší. Zároveň budete pre nich k dispozícii v prípade akýchkoľvek nejasností a otázok. Spolu so šoférom budete ako tím dbať o ich bezpečie a spokojnosť počas celej cesty. Cestovanie bude pre nich zážitok a nie len rutina!

Naše žlté linky RegioJet robia cesty inými – o tom svedčí aj naše motto „Meníme cestovanie na zážitok“. Tak poďte ho meniť s nami! Získate skvelú možnosť vstúpiť do sveta dopravy a cestovného ruchu pod uznávanou a silnou značkou. Pracovná doba bude nepravidelná, vybavíme Vás všetkými potrebnými informáciami (školenia pod vedením skúsených lektorov) a taktiež sa môžete stať súčasťou firemného programu Stevard Academy. Okrem toho Vám ponúkame viaceré firemné benefity, ktoré budú predstavené na osobnom pohovore. Tak idete do toho?

Budeme sa tešiť, ak nám zašlete Váš životopis s fotografiou. V prípade, ak nás presvedčíte, radi sa s Vami stretneme osobne. Tak snáď to vyjde!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

A ako si predstavujeme nášho budúceho kolegu/kolegyňu? V prvom rade to musí byť príjemná a usmievavá osoba, ktorá sa zbytočne nestresuje a vie si svoju prácu zorganizovať. Taktiež potrebujeme časovo flexibilného človeka, ktorý do práce príde ochotne cez víkend a počas sviatkov, má potravinársky preukaz, je čistý ako ľalia a má minimálne 18 rokov.

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2380472  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € brutto