Koordinátor palubného personálu (RegioJet)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude výsledkom Vašej práce:

- naplánované mesačné zmeny pre cca 150 členov palubného personálu
- doplnený palubný personál pri mimoriadnom nasadení vozov do prevádzky
- vyriešené mimoriadne prevádzkové situácie z pohľadu palubného personálu
- spracované podklady pre mzdy palubného personálu
- pripravené podklady pre hodnotenie palubného personálu
- palubný personál bude mať k dispozícii všetky potrebné podklady pre výkon svojej práce (uniformy, lístky, ID karty, apod.)
- pripravené podklady pre personálne oddelenie (nábory, odchody členov palubného personálu)

Čo týmto kandidátom ponúkame:

- prácu pre firmu, ktorá je obľúbenou a vyhľadávanou klientmi v celej republike
- náročnú prácu, ktorej výsledkom sú spokojní klienti
- pracovnú dobu od pondelka do piatku
- nové pracovné skúsenosti na samostatnej pozícii
- podieľanie sa na nových projektoch
- pevnú základnú mzdu a osobné ohodnotenie
- benefitný portál
- firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť RegioJet, a s., bola založená v Slovenskej republike v roku 2010. Ide o licencovaného železničného dopravcu na Slovensku a významného člena stredoeurópskej prepravnej skupiny STUDENT AGENCY. Skupina STUDENT AGENCY je dynamickou spoločnosťou so silným postavením na trhu, ktorá sa od svojho založenia v roku 1993 rozrástla na viac ako 1000 zamestnancov. RegioJet, a.s., prináša do železničnej dopravy služby, ktoré sa svojou kvalitou vyrovnávajú leteckým dopravcom. Naše hlavné hodnoty sú: dokonalý servis; výborná cena; čistota a bezpečnosť; ochotní zamestnanci. Chcete sa realizovať v našej spoločnosti? Pošlite nám Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pre túto pozíciu hľadáme kandidátov, ktorí:

- sa veľmi rýchle zorientujú v danom probléme a samostatne ho vyriešia v potrebnom čase a kvalite
- sú odolní voči stresu a precízni vo svojej práci
- sú rýchli a každý ďalší krok majú premyslený dopredu
- sú schopní jednotlivé kroky meniť na základe operatívnych potrieb
- dokážu filozofiu spoločnosti Student Agency, kde je spokojnosť zákazníka vždy na prvom mieste, predávať palubnému personálu
- chcú získať přehľad v zákonníku práce
- vedia komunikovať s ľuďmi, ktorí sú pod tlakom
- dokážu byť v komunikácii presvedčiví
- počítajú s tým, že budú pravidelne "na telefóne"

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2237487  Dátum zverejnenia: 26.8.2015