Rušňovodič/ka s praxou (RegioJet)

RegioJet a.s.

Bratislavský kraj, Košický kraj, Komárňansko-ostrihomská župa (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1153€ + osobné ohodnotenie až do výšky 162€ (36 hodinový týždenný úväzok), 1280€ + osobné ohodnotenie až do výšky 186€ (40 hodinový týždenný úväzok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
*vedenie vlakov osobnej prepravy a s tým spojená zodpovednosť
*príprava, prehliadka a správa HDV v súlade s internými predpismi spoločnosti
*aktívna spolupráca na organizácii vlakovej prevádzky a riešení mimoriadnych udalostí v spolupráci s dispečerským aparátom RegioJet
*vedenie prevádzkovej evidencie

Na tejto pozícii Vám ponúkame:
*možnosť riadiť moderné elektrické a motorové lokomotívy
*možnosť doškolenia v prípade nutnosti doplnenia odbornej spôsobilosti
*zaujímavé mzdové ohodnotenie a systém benefitov
*vernostné odmeny
*palubný personál, pracovný kolektív a zázemie
*voľba výšky týždenného úväzku (36h/týždeň, alebo 40h/týždeň)
*prácu v dynamickej dopravnej spoločnosti pod silnou značkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Očakávame od Vás:
*preukaz spôsobilosti k riadeniu HDV
*predchádzajúcu prax na pozícii rušňovodiča
*zdravotnú a psychickú spôsobilosť
*chuť vzdelávať sa po technickej stránke

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2212856  Dátum zverejnenia: 9.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1153€ + osobné ohodnotenie až do výšky 162€ (36 hodinový týždenný úväzok), 1280€ + osobné ohodnotenie až do výšky 186€ (40 hodinový týždenný úväzok)