Bratislava - Elektromechanik koľajových vozidiel (RegioJet)

STUDENT AGENCY k.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
základná mzda + os. ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
*Bežná údržba koľajových vozidiel radu VT 642/3, vrátane ich diagnostiky, opráv, prípadne výroba menších dielov
*Udržiavanie a oprava elektrických zariadení 12 - 24V DC dráhových vozidiel
(osvetlenie, kúrenie, klimatizácia, WC, pohon dverí a výsuvných schodov a nabíjanie)
*Analýza pomocou diagnostických zariadení
*Evidencia a dokumentácia opráv podľa nastavených postupov
*Sledovanie a vyhodnocovanie postupov, technológií a s tým súvisiace návrhy a aktívna účasť na vylepšovaní systému
*Tímová spolupráca s kolegami - elektromechanikom, mechanikom
*Školenie a odovzdávanie informácií kolegom
*Reportovanie vedúcemu údržby
*Pravidelné pracovisko: Bratislava – Stredisko údržby a opráv v priestoroch RD Bratislava – východ
*Výjazdové pracoviská:
• ŽST Bratislava hlavná stanica – koľajisko Dvor
• ŽST Dunajská Streda
• ŽST Komárno

Ponúkame
*Príležitosť pracovať pre stabilnú a dynamickú spoločnosť
*Zaujímavú prácu v oblasti železničnej dopravy
*Zamestnanecké benefity (kafetéria)
*Finančné ohodnotenie zodpovedajúce výsledkom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

RegioJet a.s. je dcérska spoločnosť holdingu STUDENT AGENCY, prevádzkovateľa vlakových liniek, ktoré sú synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Snažíme sa o zmenu súčasnej neradostnej situácie v železničnej doprave.
Chcete byť súčasťou sveta žltých vlakov? Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Očakávame
*SŠ alebo VŠ vzdelanie v odbore eletronika (mechatronika)
*Splnenie odbornej spôsobilosti podľa §23 - vyhláška 508/2008
*Skúška podľa §24 alebo §25 Vyhlášky MDPT SR číslo 205/2010 Z.z. výhodou
*Znalosť čítania elektrických schém a základných elektrických strojov, prístrojov a zariadení
*Prax v obore železničných koľajových vozidiel výhodou
*Základná znalosť práce na PC (internet, MS Word, Excel)
*Manuálna zručnosť, ochota vzdelávať sa

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

REGIOJET a.s.
Obchodná 48
811 06 Bratislava
ID: 2181764   Dátum zverejnenia: 14.10.2016