Rušňovodič/ka - prax podmienkou (Regiojet)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava, okres Komárno
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jediný súkromný slovenský osobný vlakový prepravca RegioJet a.s. hľadá nových perspektívnych kolegov na pozície Rušňovodičov/ky. Našou prednosťou sú moderné HDV a nové služby pre zákazníkov v súlade s vysokým štandardom zákazníckeho servisu spoločnosti.

Vašou pracovnou náplňou bude:
*vedenie vlakov osobnej prepravy a s tým spojená zodpovednosť
*príprava, prehliadka a správa HDV v súlade s internými predpismi spoločnosti
*aktívna spolupráca na organizácii vlakovej prevádzky a riešení mimoriadnych udalostí v spolupráci s dispečerským aparátom Regiojet
*nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas (turnusy)
*nástupné miesto výkonu práce: Bratislava/Komárno

Na tejto pozícii Vám ponúkame:

*možnosť riadiť moderné elektrické lokomotívy a motorové jednotky
*možnosť doškolenia v prípade nutnosti doplnenia odbornej spôsobilosti
*prácu v dynamickej dopravnej spoločnosti pod silnou značkou
*zaujímavé mzdové ohodnotenie a systém benefitov (benefitný systém Cafeterie, vernostné odmeny za odpracované roky, rekondičné pobyty, mimoriadne odmeny za sprostredkovanie skúseného rušňovodiča)
*príležitosť podieľať sa na novom projekte
*príjemný pracovný kolektív a zázemie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Očakávame od Vás:

*preukaz spôsobilosti k riadeniu HDV
*predchádzajúcu prax na pozícii rušňovodiča - podmienka
*zdravotnú a psychickú spôsobilosť
*chuť vzdelávať sa po technickej stránke

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2082155  Dátum zverejnenia: 19.6.2017