Rušňovodič/ka s praxou (Regiojet)

RegioJet a.s.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Žilina, Juhomoravský kraj, Zlínsky kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jediný súkromný slovenský osobný vlakový prepravca RegioJet a.s. vstúpil na novú trasu Bratislava – Košice a hľadá nových perspektívnych kolegov na pozície Rušňovodičov/ky. Našou prednosťou sú moderné HDV a nové služby pre zákazníkov v súlade s vysokým štandardom zákazníckeho servisu spoločnosti.

Vašou pracovnou náplňou bude:
*vedenie vlakov osobnej prepravy a s tým spojená zodpovednosť
*príprava, prehliadka a správa HDV v súlade s internými predpismi spoločnosti
*aktívna spolupráca na organizácii vlakovej prevádzky a riešení mimoriadnych udalostí v spolupráci s dispečerským aparátom Regiojet
*nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas (turnusy)
*nástupné miesto výkonu práce: Bratislava/Košice/ Žilina/Komárno

Na tejto pozícii Vám ponúkame:

*možnosť riadiť moderné elektrické lokomotívy a motorové jednotky
*možnosť doškolenia v prípade nutnosti doplnenia odbornej spôsobilosti
*prácu v dynamickej dopravnej spoločnosti pod silnou značkou
*zaujímavé mzdové ohodnotenie a systém benefitov
*príležitosť podieľať sa na novom projekte
*príjemný pracovný kolektív a zázemie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť RegioJet, a s., bola založená v Slovenskej republike v roku 2010. Ide o licencovaného železničného dopravcu na Slovensku a významného člena stredoeurópskej prepravnej skupiny STUDENT AGENCY. Skupina STUDENT AGENCY je dynamickou spoločnosťou so silným postavením na trhu, ktorá sa od svojho založenia v roku 1993 rozrástla na viac ako 1000 zamestnancov. Koncom roka 2010 uspela spoločnosť RegioJet, a.s., s ponukou na zabezpečenie dopravnej obslužnosti na trati Bratislava – Dunajská Streda – Komárno a uzavrela spolu s MDVaRR SR Zmluvu o dopravných službách vo verejnom záujme pri prevádzkovaní osobnej dopravy na železničnej trati Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vďaka uzavretiu tejto zmluvy, ušetrí Slovenská republika ročne 16% financií vynaložených na 1 km prevádzky. RegioJet, a.s., prináša do železničnej dopravy služby, ktoré sa svojou kvalitou vyrovnávajú leteckým dopravcom. Naše hlavné hodnoty sú: dokonalý servis; výborná cena; čistota a bezpečnosť; ochotní zamestnanci. Chcete sa realizovať v našej spoločnosti? Pošlite nám Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Očakávame od Vás:

*preukaz spôsobilosti k riadeniu HDV
*predchádzajúcu prax na pozícii rušňovodiča
*zdravotnú a psychologickú spôsobilosť
*chuť vzdelávať sa po technickej stránke
*v prípade, že horeuvedené podmienky nesplňujete, spoločnosť poskytuje možnosť vyškolenia

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2033467  Dátum zverejnenia: 3.3.2015