Bratislava - Pokladník (RegioJet a.s.)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠOU PRACOVNOU NÁPLŇOU BUDE:
*preberanie a spracovanie tržieb spoločnosti (cestovné služby)
*spracovanie faktúr, zmlúv spoločnosti, záloh, cestovných príkazov
*spracovanie naftového a skladového hospodárstva
*kontrola vyúčtovania zverených hodnôt od predajcov a palubného personálu
*kontrola mechanizmov predajného systému a fakturácií
*správa skladového hospodárstva

NA TEJTO PRACOVNEJ POZÍCII VÁM PONÚKAME:
*zaujímavú prácu pre prvého súkromného železničného dopravcu
*príležitosť k sebarealizácii
*možnosť navrhovať a zavádzať nové procesy
*príležitosť k uplatneniu skúseností a schopností v zaujímavom projekte
*miesto výkonu práce: Bratislava, hlavná vlaková stanica

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.
Meňte spoločne s nami cestovanie na zážitok!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NA TEJTO PRACOVNEJ POZÍCII POŽADUJEME:
*minimálne SŠ vzdelanie ekonomického smeru s *maturitou - výhodou
*znalosť práce na PC (obzvlášť MS Excel)
*vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
*zmysel pre detail a kontrolu
*znalosť systému Helios - výhoda

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1951756  Dátum zverejnenia: 21.7.2016