Mobilný predajca/predajkyňa cestovných služieb - Regiojet a.s.

RegioJet a.s.

Miesto práce
okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,-€/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca na dve hodiny denne
- Zvolen v čase: 03:30 - 05:30 hod.
- Banská Bystrica v čase: 04:00 - 6:00 hod.
*predaj cestovných služieb (cestovné lístky – vnútroštátne) + poskytovanie informácii
*profesionálna komunikácia so zákazníkmi
*práca s rezervačným systémom spoločnosti
* vedenie pokladne

Na tejto pozícii Vám ponúkame:
*prácu na Dohodu o brigádnickej práci študenta, Dohodu o pracovnej činnosti
*zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
*príjemný pracovný kolektív

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis a pripojte krátky motivačný dopis, v ktorom popíšete Vašu motiváciu k nami ponúkanej pracovnej pozícii.

Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí pošlú kompletnú prihlášku do výberového konania vrátane motivačného listu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY je najväčšou jazykovou cestovnou agentúrou v Slovenskej a Českej republike a najväčším predajcom leteniek. Je členom medzinárodných prestížnych organizácií IATA, IAPA, FIYTO, ALTO a GWEA a držiteľom ocenenia Najlepšia IATA agentúra roku 2006. V súčasnej dobe sme v Českej republike aj na Slovensku synonymom luxusnej autobusovej dopravy, známej ako STUDENT AGENCY Express alebo „žlté linky“.
STUDENT AGENCY bola založená v roku 1993, od tohto roku vzrástol počet zamestnancov na viac než 1000. Všetky naše služby chceme aj naďalej poskytovať na vysokej úrovni, v súčasnosti už na 14 pobočkách v Slovenskej a Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pracovnú pozíciu sa hodíte, ak:
*máte zmysel pre zákaznícky servis, dokážete efektívne komunikovať
*dokážete obslúžiť klienta aj v anglickom jazyku
*máte reprezentatívne vystupovanie a zmysel pre profesionálny zákaznícky servis podľa štandardov našej spoločnosti
*ste samostatný a proaktívny
*máte skúsenosti s obdobnou pracovnou pozíciou alebo brigádou (výhoda)
*ste prirodzene usmievaví a máte pozitívny prístup
*ovládate prácu na PC
*vek nad 18 rokov

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1907719  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,-€/hodina