Vedúci/a personálu jedálneho vozu Regiojet

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
fixná zložka a osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou firmy, ktorá prináša pre svojich zákazníkov niečo nové, je dynamická, moderná a mení zabehnuté koľaje? Máte radi cestovanie, komunikáciu a prácu so zákazníkmi? Tak využite jedinečnú príležitosť a staňte sa dôležitým členom nášho týmu. RegioJet, súkromný vlakový prepravca na Slovensku, ktorý od decembra 2014 rozširuje svoje služby o vnútroštátnu diaľkovú trasu Bratislava – Košice a späť, hľadá perspektívnych kandidátov na pozíciu Vedúci/a jedálneho vozu. Prihláste sa a poďte s nami meniť slovenskú dopravu.

Čo sa od Vás na tejto pozícii očakáva?

- zodpovednosť za prípravu a zácvik personálu pracujúceho v cateringu vlakovej linky (príprava, ohrev, aranžmá a roznos jedál, občerstvenia a nápojov)
- nastavenie systému práce palubného personálu v oblasti cateringu
- kontrola kvality práce
- vytvorenie štandardov a manuálov

Ponúkame Vám:
- zaujímavú prácu pre silnú značku
- možnosť realizovať sa na seniornej pozícii
- možnosť podieľať sa na zavádzaní nového projektu
- prácu v stabilnej firme, zmluvu na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na neurčito
- benefitný portál

V prípade že Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list, kde popíšete svoju motiváciu pracovať na tejto pracovnej pozícii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť RegioJet a s. bola založená v Slovenskej republike v roku 2010. Ide o licencovaného železničného dopravcu na Slovensku a významného člena stredoeurópskej prepravnej skupiny STUDENT AGENCY. Skupina STUDENT AGENCY je dynamickou spoločnosťou so silným postavením na trhu, ktorá sa od svojho založenia v roku 1993 rozrástla na viac ako 900 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Na túto prácu sa hodíte, ak:
- máte skúsenosť z podobnej oblasti a chcete sa ďalej rozvíjať (podmienka)
- máte prirodzenú autoritu, komunikačné a prezentačné schopnosti
- dokážete podať spätnú väzbu a radi odovzdávate know-how
- radi vytvárate pravidlá, ste detailista a radi kontrolujete
- ste schopný prijať a odovzdávať vysoké štandardy našej spoločnosti
- radi cestujete a ste časovo flexibilný (služobné cesty do Prahy, Žiliny a Košíc)

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1875730  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná zložka a osobné ohodnotenie