Bratislava - Skladník/Skladníčka - naskladňovanie IC vlakov (Regiojet a.s.)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výsledkom Vašej práce bude:
* správne prevzatý, naskladnený, zaevidovaný a fyzicky uložený tovar v sklade
* tovar precízne nachystaný a pripravený k naskladneniu do vlaku podľa požiadaviek palubného personálu
* správne a včas naskladnený tovar do určených vlakov

Ponúkame:
* dynamickú prácu
* prácu pre spoločnosť, ktorá je u klientov uznávaná a vyhľadávaná
* stabilné pracovné miesto
* pracovnú zmluvu na 1 rok s možnosťou predĺženia na neurčito
* kompletné zaškolenie
* účasť v zaujímavom projekte - súkromný železničný dopravca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

STUDENT AGENCY/REGIOJET je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý:
* má chuť pracovať a učiť sa novým veciam
* je precízny a dôsledný
* má zmysel pre zodpovednosť
* je fyzicky zdatný
* má vodičský preukaz sk. B a potravinársky preukaz (dodatočne si ho nechá vystaviť)
* preukáže prax v odbore
* je schopný rýchlo reagovať na zmeny a nové úlohy

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1866537  Dátum zverejnenia: 5.12.2016