Koordinátor/ka železničnej prepravy (Regiojet)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou vašej práce bude:
tvorba a vyhodnocovanie štatistík súvisiacich s prepravou cestujúcich
komunikácia s inštitúciami a súvisiaca administratívna agenda (Ministerstvo dopravy, Štatistický úrad a pod.)
spolupráca na príprave a spracovaní grafikonov a cestovného poriadku
spolupráca s marketingovým oddelením na príprave tlačových materiálov v preprave smerom k informovanosti cestujúcich
spracovanie podnetov od cestujúcich smerujúcich v záujme zlepšovania zákazníckeho servisu, spolupráca pri obsluhe infolinky, námatkové kontroly vo vlaku

Na tejto pracovnej pozícii Vám ponúkame:
prácu v prosperujúcej a dynamickej spoločnosti
zaujímavú, pestrú , samostatnú a zodpovednú prácu
možnosť podieľať sa na zaujímavom projekte – jediný súkromný osobný dopravca v SR
získanie bohatej praxe, potrebnej pre kvalifikovanú prácu v akejkoľvek oblasti, kde je klient vždy na prvom mieste
zaujímavé finančné ohodnotenie aj podľa kvality odvedenej práce
možnosť jak osobného tak i kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť RegioJet, a s., bola založená v Slovenskej republike v roku 2010. Ide o licencovaného železničného dopravcu na Slovensku a významného člena stredoeurópskej prepravnej skupiny STUDENT AGENCY. Skupina STUDENT AGENCY je dynamickou spoločnosťou so silným postavením na trhu, ktorá sa od svojho založenia v roku 1993 rozrástla na viac ako 1000 zamestnancov. Koncom roka 2010 uspela spoločnosť RegioJet, a.s., s ponukou na zabezpečenie dopravnej obslužnosti na trati Bratislava – Dunajská Streda – Komárno a uzavrela spolu s MDVaRR SR Zmluvu o dopravných službách vo verejnom záujme pri prevádzkovaní osobnej dopravy na železničnej trati Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Vďaka uzavretiu tejto zmluvy, ušetrí Slovenská republika ročne 16% financií vynaložených na 1 km prevádzky. RegioJet, a.s., prináša do železničnej dopravy služby, ktoré sa svojou kvalitou vyrovnávajú leteckým dopravcom. Naše hlavné hodnoty sú: dokonalý servis; výborná cena; čistota a bezpečnosť; ochotní zamestnanci. Chcete sa realizovať v našej spoločnosti? Pošlite nám Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii môžete pracovať, ak:
máte VŠ dopravného smeru (železničná doprava výhodou)
viete pracovať s MS Excel na pokročilej úrovni
máte skúsenosti z obdobnej a dynamickej pracovnej pozície
ste samostatný, máte zmysel pre obchod, ste ochotný akceptovať firemnú filozofiu skupiny Student Agency
hľadáte prácu pre spoločnosť, ktorá je klientmi uznávaná a vyhľadávaná
si viete nastaviť priority
máte komunikatívnu znalosť AJ alebo NJ

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1825997  Dátum zverejnenia: 6.8.2014