Upratovač/ka kancelárskych priestorov (cca 20h/mesiac)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3.5 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a dôslednú osobu pre upratovanie kancelárskych priestortorov spoločnosti.
Vašou pracovnou náplňou bude:

- upratovanie kancelárskych priestorov - Obchodná, Bratislava vo frekvencii 2 - 3 krát týždenne na 2-3 hodiny (celkom cca 20 hodín/mesiac)
- spolupráca formou Dohody o prácach konaných mimo pracovný pomer

Ponúkame:

- stále pracovné miesto a privýrobok popri zamestnaní v perspektívnej spoločnosti
- flexibilná dohoda pracovnej doby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

STUDENT AGENCY je najväčšou jazykovou cestovnou agentúrou v Slovenskej a Českej republike a najväčším predajcom leteniek. Je členom medzinárodných prestížnych organizácií IATA, IAPA, FIYTO, ALTO a GWEA a držiteľom ocenenia Najlepšia IATA agentúra roku 2006. V súčasnej dobe sme v Českej republike aj na Slovensku synonymom luxusnej autobusovej dopravy, známej ako STUDENT AGENCY Express alebo „žlté linky“.
STUDENT AGENCY bola založená v roku 1993, od tohto roku vzrástol počet zamestnancov na viac než 800. Všetky naše služby chceme aj naďalej poskytovať na vysokej úrovni, v súčasnosti už na 14 pobočkách v Slovenskej a Českej republike
Pokiaľ sa chcete pracovne realizovať v stabilnej, dynamickej a flexibilnej spoločnosti a podieľať sa na skvalitňovaní a rozširovaní spektra služieb STUDENT AGENCY, zapojte sa do výberového konania na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Koho hľadáme:

- osobu, ktorá má zmysel pre poriadok a detail
- osobu, ktorá má skúsenosť s upratovaním alebo inou obdobnou fyzickou prácou
- osobu, ktorá hľadá dlhodobú brigádu

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1771988  Dátum zverejnenia: 11.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.5 EUR/hodina