Koordinátor/ka pre korporátnu klientelu (cestovný ruch)

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixná a pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre dynamickú firmu v oblasti cestovného ruchu? Chcete využiť svoje skúsenosti z predaja, jednania so zákazníkmi a máte komerčné cítenie? V tom prípade reagujte na našu pracovnú pozíciu:
Vašou náplňou práce bude:
- denný kontakt so zákazníkmi (korporátna klientela) v zmysle dojednávania obchodných stretnutí pod vedením obchodného manažéra,
- aktívne vedenie a aktualizácia agendy existujúcich obchodných prípadov,
- podieľanie sa na vytváraní ponúk a vyhľadávaní obchodných príležitostí týkajúcich sa cestovných služieb a služobných ciest v zahraničí,
- postupne možnosť väčšej angažovanosti s vyhliadkou prechodu na samostatnú pracovnú pozíciu obchodného zástupcu.

Na tejto pracovnej pozícii Vám ponúkame:
- zamestnanie v dynamickej spoločnosti pod hlavičkou silnej značky,
- atraktívny produkt - služby v cestovnom ruchu,
- možnosť realizovať sa v kontakte so zákazníkom,
- pracovnú zmluvu na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na neurčito,
- finančné ohodnotenie podľa kvality odvedenej práce a podľa dosiahnutých obchodných výsledkov,
- možnosť postupu na samostatnú pracovnú pozíciu obchodníka

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list, kde nám problížite Vašu motiváciu pre danú pracovnú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

STUDENT AGENCY je dynamickou spoločnosťou so silným postavením na trhu. Bola založená v roku 1993, od tejto doby vyrástol počet jej zamestnancov na viac než 900.

Našim cieľom je byť najlepšími v tom čo robíme. U všetkých svojich produktov chceme skĺbiť vysokú kvalitu poskytovaných služieb a cenu prístupnú širokým vrstvám - to je našou hlavnou filozofiou a konkurenčnou výhodou. V súčasnosti naše služby ponúkame už na 14 miestach v Českej a Slovenskej republike.

K STUDENT AGENCY patrí i spoločnosť ORBIX, ktorá se špecializuje na cestovné služby pre firemnú klientelu. Od doby svojho založenia sa Orbix vyprofiloval do role sebevedomej spoločnosti, ktorá kladie na prvé miesto záujmy a spokojnosť klienta.

Kladieme dôraz na ochotu, proklientský prístup, aktívny prístup k riešeniu problémov a profesionalitu, pričom tieto aspekty sa snažíme u zamestnancov rozvíjať periodickým školením. Vítame nadšenie, pracovitosť, schopnosť tímovej spolupráce, kreativitu a ochotu stále sa učiť a rozvíjať - tiež preto, že i naša spoločnosť sa rozvíja.

Ak máte záujem zapojiť sa do týmu STUDENT AGENCY a stať sa súčasťou silnej českej spoločnosti, pozrite sa na voľné miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Na tejto pozícii môžete pracovať, ak máte:
- vzťah k cestovnému ruchu a obchodné cítenie,
- prax a nadanie pre komunikáciu so zákazníkom (podmienka),
- cit pre potreby zákazníka a vyjednávanie,
- tendenciu doťahovať veci do konca,
- minimálne SŠ vzdelanie,
- komunikatívnu znalosť AJ na úrovni komunikácie so zákazníkmi.

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1761623  Dátum zverejnenia: 6.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná a pohyblivá zložka