Predajca/kyňa leteniek s praxou

RegioJet a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
26.10.2015
Mzdové podmienky (brutto)
620eur + 125eur + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre dynamickú spoločnosť v oblasti cestovného ruchu? Chcete využiť svoje skúsenosti z predaja leteniek a máte chuť sa ďalej rozvíjať? V tom prípade budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis.
Vašou náplňou práce bude:
- predaj leteniek a cestovných služieb (cestovné poistenie, prenájom áut v zahraničí, ubytovanie a pod.) do celého sveta,
- denná telefonická, osobná a online komunikácia so zákazníkmi v záujme zisťovania ich potrieb a predstáv o ceste,
- profesionálny zákaznícky servis podľa filozofie našej spoločnosti,
- práca s rezervačným systémom Galileo/Amadeus a s informačným systémom spoločnosti,
- pracovná doba Po-Pia od 9 – 18 hod.

Na tejto pracovnej pozícii Vám ponúkame:
- zamestnanie v dynamickej spoločnosti pod hlavičkou silnej značky,
- možnosť realizovať sa v kontakte so zákazníkom,
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy, príjemný kolektív a atmosféru,
- pracovnú zmluvu na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na neurčito,
- motivačný systém podľa kvality odvedenej práce a podľa dosiahnutých predajných výsledkov,
- možnosť kariérneho rastu do budúcna,
- pravidelné školenie,
- možnosť zúčastniť sa infociest organizovaných leteckými spoločnosťami.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a pripojte krátky motivačný list, kde nás oboznámite s Vašou motiváciou spojenou s touto pracovnou pozíciou.
Výberové konanie bude prebiehať v Bratislave (Obchodná 48). Na výberové konanie budú pozvaní kandidáti, ktorí úspešne prejdú predvýberom z došlých životopisov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

STUDENT AGENCY je najväčšou cestovnou agentúrou v Českej republike, najväčším predajcom leteniek aj cestovných lístkov na trhu a najväčšou agentúrou pre predaj jazykových a pracovných pobytov v zahraničí.

Našim klientom garantujeme, vďaka úzkej spolupráci s leteckými spoločnosťami, najvýhodnejšie ceny leteniek na trhu. V súčasnosti je STUDENT AGENCY taktiež synonymom luxusnej autobusovej dopravy, známej ako STUDENT AGENCY Express alebo „žlté linky“. V roku 2010 sme s novým projektom Dovolena.cz vstúpili na trh so zájazdmi s ambíciou stať sa najväčším predajcom dovoleniek na českom trhu.

Naším cieľom je byť najlepší v tom, čo robíme. Vo všetkých svojich službách chceme skĺbiť vysokú kvalitu a prístupnú cenu. To je naša hlavná filozofia a konkurenčná výhoda.

Slovo študent v názve spoločnosti nevymedzuje cieľovú skupinu, ale fakt, že celý život sa máme čo učiť a poznávať. Spoločnosť STUDENT AGENCY ponúka poznanie prostredníctvom cestovania a štúdia v zahraničí.

STUDENT AGENCY je značkou, ktorej je možné veriť. Profesionálni a milí zamestnanci vám poradia a odpovedia na všetky otázky pred odjazdom, v priebehu pobytu a v prípade potreby aj po návrate. Väčšina zamestnancov má taktiež osobnú skúsenosť s produktom, ktorý predáva

Vracajúci sa spokojní klienti a početné ocenenia dokazujú, že značka STUDENT AGENCY je silnou značkou na českom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Na tejto pozícii môžete pracovať, ak:
- máte vzťah k cestovnému ruchu,
- máte prax, nadanie pre komunikáciu so zákazníkom,
- ovládate rezervačný systém Galileo/Amadeus,
- máte motiváciu predávať a očakávate provízny systém odmeňovania,
- máte minimálne SŠ vzdelanie,
- máte komunikatívnu znalosť AJ na úrovni komunikácie so zákazníkmi.

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1753503  Dátum zverejnenia: 2.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 620eur + 125eur + provízie z predaja